19 квітня 2024 23:52

"Ювентус" виборов нічию в матчі з "Кальярі", поступаючись 0:2 після першого тайму

Ювентус вирвав нічию у виїзному матчі з Кальярі у 33-му турі Серії А — 2:2.

Підопічні Клаудіо Раньєрі відзначилися двічі у першому таймі. На 30-й хвилині Джанлука Гаетано був точним з 11-метрової позначки, а через шість хвилин Йєррі Міна реалізував ще один пенальті.

Після перерви Душан Влахович скоротив відставання гостей на рахунку. Наприкінці поєдинку Ювентус дотиснув суперника та відігрався завдяки автоголу Альберто Доссены.

Ювентус із 64-ма очками посідає третє місце у Серії А. Кальярі набрав 32 очки і розташувався на 14-й позиції.

У наступному турі 28 квітня Ювентус прийме Мілан, а Кальярі на виїзді зіграє проти Дженоа.