15 квітня 2024 10:44

Олександр Шандор – арбітр матчу між "Минаєм" та "Динамо"

На поєдинку 16-го туру VBET Ліги між «Минаєм» та «Динамо» працюватиме та сама бригада арбітрів, яка була призначена на матч, що мав відбутися 3-го грудня минулого року. Нагадаємо, тоді матч було перервано на 2-й хвилині через повітряну тривогу та не було дограно. Команди дійшли згоди дограти поєдинок у Києві у середу, 17-го квітня.

Тож на майбутньому матчі головним арбітром буде 35-річний Олександр Шандор зі Львова. Представник суддівської династії (його батько, Андрій Шандор, багато років працював на матчах вищого дивізіону України та неодноразово визнавався найкращим арбітром країни) у минулому сезоні відпрацював на трьох матчах за участю «Динамо». У 5-му турі кияни мінімально обіграли на виїзді «Минай» (1:0), у перенесеному матчі 8-го туру розгромили вдома харківський «Металіст» (3:0), а у 24-му турі на виїзді переграли «Ворсклу» (2:1).

У нинішньому сезоні Шандор судив матч 22-го туру VBET Ліги «Ворскла» - «Динамо», у якому кияни перемогли з рахунком 5:1.

Асистенти арбітра – Віталій Сухін, Олександр Павлінов (обидва – Одеса).

Четвертий арбітр – Крістіна Козорог (Київська обл.).

Спостерігач арбітражу – Геннадій Коваленко (Одеса).

На матчі працюватиме система VAR.

Арбітр ВАА – Денис Шурман (Київська область).

Асистент арбітра ВАА – Олександр Корнійко (Миргород, Полтавська обл.).

Спостерігач арбітражу ВАА – Олександр Дердо (Чорноморськ, Одеська обл.).

Нагадаємо, матч «Минай» – «Динамо» пройде на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського, початок о 15.30.