14 квітня 2024 21:15

Матч Серії А за участю "Роми" не був дограний - чемпіону Африки стало погано

У неділю, 14 квітня в середині другого тайму матчу 32-го туру Серії А між "Удінезе" та "Ромою" центральному захиснику гостей Евану Ндіку стало погано. Він упав на газон і показав головному арбітру, що відчуває біль у грудях. Зрештою, івуарійця забрали з поля на ношах - коли він залишав поле, встиг показати на адресу лави запасних своєї команди великий палець.

Проте головний тренер "Роми" Даніеле Де Россі вирушив у роздягальню, щоб особисто переконатися у стані Ндіка. Зважаючи на все, у захисника римлян серйозні проблеми зі здоров'ям - після повернення з роздягальні Де Россі попросив головного арбітра Луку Пайретто зупинити матч. Суддя проконсультувався з головними тренерами та капітанами обох команд та сповістив усіх про закінчення гри. Очевидно, зустріч буде дограно в інший день.

Матч був зупинений на 71-й хвилині з рахунком 1:1. На гол Роберто Перейри влучним ударом відповів Ромелу Лукаку.

Зазначимо, що два останні матчі "Роми" - з "Лаціо" у чемпіонаті та "Міланом" у Лізі Європи Ндіка пропустив через дискваліфікацію. Взимку він виграв Кубок Африки у складі збірної Кот-д'Івуару.