6 квітня 2024 19:05

"Лутон" здобув вольову перемогу над "Борнмутом" із Забарним

Сьогодні, 6 квітня, відбувся матч 32-го туру чемпіонату Англії. Борнмут, за який виступає Ілля Забарний, у виїзному поєдинку поступився Лутону.

Перша половина зустрічі не порадувала вболівальників моментами і тим більше забитими голами – команди досить інертно атакували.

На 52-й хвилині Таверньє вивів гостей вперед, однак Борнмут не зумів втримати переможний результат.

На 73-й Лутон зрівняв рахунок зусиллями Кларка, а на останніх хвилинах матчу вирвав перемогу завдяки голу Морріса.

Зазначимо, що український захисник вийшов у стартовому складі та провів весь поєдинок на полі.

У нинішньому сезоні Ілля Забарний зіграв за Борнмут 36 матчів та забив один м’яч

Борнмут наразі має 41 очко та посідає 12-у сходинку в турнірній таблиці АПЛ.

У наступному турі підопічні Андоні Іраоли 13 квітня прийматимуть вдома Манчестер Юнайтед. Старт гри заплановано на 19:30