14 березня 2024 16:37

Дель П'єро про виліт "Інтера" з ЛЧ: "Вони почали грати у 2-му додатковому таймі, хоча володіли м'ячем і могли діяти краще за весь матч"

Алессандро Дель П'єро оцінив виліт "Інтера" від "Атлетіко" у Лізі чемпіонів.

Учора міланці поступилися «Атлетіко» (1:2, пенальті – 2:3) у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів (перша гра – 1:0).

"Єдине, про що сьогодні може шкодувати "Інтер", це те, що вони почали грати у футбол трохи пізно, у другому додатковому таймі.

Вони могли діяти краще під час гри, бо володіли м'ячем, але єдина можливість, яка в них була, сталася в контратаці. Володіючи м'ячем, "Інтер" може грати набагато краще.

Щодо серії пенальті, іноді може допомогти удача, іноді ви краще до неї підготовлені або ваш воротар робить неймовірні сейви", – зазначив колишній гравець «Ювентуса» та збірної Італії після закінчення матчу.