8 березня 2024 19:59

"Шахтар" здобув перемогу над "Колосом" та очолив турнірну таблицю чемпіонату України

Фото - ua.depositphotos.com

У п'ятницю, 8 березня, Шахтар у домашньому матчі здолав Колос (3:2) у рамках 20-го туру чемпіонату України.
Шахтар обіграв Колос (3:2) у поєдинку 20-го туру УПЛ.

Рахунок у матчі на восьмій хвилині відкрив Колос, відзначився Олег Ільїн, а гольвий пас оформив Олександр Чорноморець. Колосу вдалося не пропустити у першому таймі.

На 50-й хвилині «гірники» зуміли зрівняти рахунок, відзначився Кевін, йому асистував Ласіна Траоре. Для 21-річного бразильського форварда донецького клубу це перший м'яч у футболці нової команди. Це був його третій матч за Шахтар. На 89-й хвилині Кевін оформив дубль після гольового пасу Георгія Судакова.

Другий гол Шахтаря у матчі забив форвард Траоре. Гравець Колоса Андрій Цуріков відправив м'яч на дальню штангу власних воріт, а Траоре замкнув невдалу скидку суперника.

Наприкінці гри Траоре встиг забити і у власні ворота. Після навісу з кутового м'яч заметушився у штрафному Шахтаря, а Траоре, намагаючись вибити, зрізав у власні ворота.