7 березня 2024 18:24

Міятович: "Вінісіус має знайти спосіб заспокоїтися, інакше ніколи не стане легендарним гравцем. Його поведінка дратує навіть партнерів"

Предраг Міятович незадоволений поведінкою Вінісіуса Жуніора.

На 55-й хвилині матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з «Лейпцигом» (1:1) вінгер «Реала» сфолив на Віллі Орбані в центральному колі, а потім штовхнув його двома руками в шию. Головний суддя гри Давид Масса показав бразильцеві жовту картку. За 10 хвилин Вінісіус відкрив рахунок.

«Футболка мадридського «Реала» не терпить такої поведінки. Футболка іншої команди – можливо.

Вінісіус повинен знайти спосіб заспокоїтися. В іншому випадку він ніколи не стане легендарним гравцем, незалежно від того, наскільки гарний він буде у плані футболу. Вінісіус - непередбачуваний гравець, і це добре, але справа в тому, що він непередбачуваний для своїх партнерів по команді. Ви бачите, як одноклубники команді відтягують його, намагаючись заспокоїти, ніби розмовляють із дитиною.

У клубі також кажуть, що він має змінити свою поведінку, тому що вона дратує суперників та навіть його партнерів по команді», – сказав екс-гравець «Реала» в інтерв'ю Cadena SER.