6 березня 2024 21:45

"Спортінг" зіграв унічию з "Аталантою" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи Спортінг на своєму полі зіграв унічию з Аталантою з рахунком 1:1.

Команди обмінялися голами в першому таймі: у складі господарів відзначився Паулінью, а гол у відповідь забив Джанлука Скамакка. Після перерви обидва суперники мали кілька добрих моментів для взяття воріт, але рахунок на табло не змінився.

Решта поєдинків 1/8 фіналу Ліги Європи відбудуться у четвер, 7 березня. Матч-відповідь між Аталантою і Спортингом пройде 14 березня.

У наступному матчі у рамках чемпіонату Португалії Спортинг гратиме з Арокою, а Аталанта у чемпіонаті Італії зіграє проти Ювентуса.

"Спортінг" - "Аталанта" 1:1

Голи: Паулінью 17 - Скамакка 39

"Спортінг": Ісраель, Куарежма, Діоманд (Сент-Жюст 46), Коатес, Катамо, Коїндреді (Хьюлманд 46), Моріта (Браганца 84), Рейс, Трінкау, Едвардс (Дьокереш 46), Паулінью (Ешгайю 68)

"Аталанта": Муссо, Хієн (Скальвіні 46), Джимсіті, Колашинац, Холм (Дзаппакоста 90), Де Роон, Едерсон, Руджері, Міранчук (Коопмейнерс 72), Лукман (Де Кетеларе 72), Скамакка (Туре 82)

Попередження: Едвардс 36 - Хієн 14, Скальвіні 49, Джимсіті 56