26 лютого 2024 14:48

Клубне ТБ "Реала" про відміну гола Васкеса: "Яка ганьба! Ось таке суддівство у нас із "Севільєю". Та що там, весь рік"

На клубному ТБ «Реала» розкритикували суддівство матчу із «Севільєю».

Мадридський клуб здобув перемогу з рахунком 1:0 у 26-му турі Ла Ліги. Матч обслуговувала бригада арбітрів під керівництвом Ісідро Діаса де Мери. У зв'язку з травмою у другому таймі обов'язки головного судді перейшли до Карлоса Фернандеса Буерго.

На клубному ТБ «Реала» розкритикували рішення про відміну голу Лукаса Васкеса у першому таймі – судді вважали, що Начо Фернандес сфолив на Юссефі Ен-Несірі.

«Фолу не було, і публіці це зрозуміло. Це жахливо. Яка ганьба! Ось таке суддівство у нас із «Севільєю». Та що там, цілий рік. У цьому випадку практично не було контакту.

Суддівські помилки позбавили "Мадрид" чемпіонства у сезоні-2020/21. Помилки, здійснені в перші 10 хвилин матчу, завадили нам перемогти в першому таймі.

Те, що ми переживаємо, ганебне. У сезоні-2020/21 вони відібрали у нас чемпіонство у матчі проти «Севільї», і я не знаю, чого вони хочуть зараз», – сказав автор ролика.