18 лютого 2024 19:41

"Гранада" та "Альмерія" не виявили переможця у битві аутсайдерів Ла Ліги

У матчі 25 туру іспанської Ла Ліги Гранада на своєму полі поділила очки з Альмерією. Матч закінчився із рахунком 1:1.

Гості відкрили рахунок на дев'ятій хвилині зусиллями Марка Пубіля, але у середині другого тайму господарі поля відповіли результативним ударом Мюрто Узуни.

Після 25 турів Гранада набрала 14 очок і займає 19 місце в Ла Лізі, а Альмерія має вісім балів і останній рядок.

Альмерія поки що не може здобути першу перемогу в сезоні, а остання перемога Гранади датована 3 січня – це був другий успіх у сезоні.

Гранада — Альмерія 1:1