13 лютого 2024 08:30

Уболівальники "Юве" освистали гравців після 0:1 від "Удінезе", але ультрас підтримали Аллегрі і образили тих, хто раніше пішов із трибун

Вболівальники «Ювентуса» по-різному відреагували на 2-у поспіль поразку у Серії А.

У понеділок туринці поступилися вдома «Удінезе» (0:1), а у попередньому турі з тим самим рахунком програли в гостях «Інтеру».

У перерві та після закінчення матчу з удинцями фанати «Ювентуса» освистали гравців своєї команди.

При цьому ультрас, найбільш радикальні та активні вболівальники туринців на трибуні Curva Sud, підтримували наприкінці гри головного тренера Массіміліано Алегрі, скандуючи кричалки.

Також на останніх хвилинах матчу ультрас ображали тих уболівальників, хто раніше залишив трибуни «Альянц Стедіум», співаючи «Ви говнюки, а не фанати».