10 лютого 2024 19:04

Забарний не допоміг "Борнмуту" набрати очки в матчі АПЛ: екс-лідер "Шахтаря" покарав команду українця асистом

Сьогодні, 10 лютого, у матчі 24-го туру чемпіонату Англії Фулхем на своїй арені зустрічався з Борнмутом, за який виступає наш співвітчизник Ілля Забарний. Гра завершилася перемогою господарів – 3:1.

Ілля Забарний розпочав цю гру у стартовому складі Борнмута.

Господарі поля шокували гостей вже на п’ятій хвилині поєдинку, коли Рід відкрив рахунок у зустрічі. В перші половині гри лондонці зуміли ще раз засмутити команду нашого співвітчизника. Цього разу Муніс скористався скидкою партнера та відправив м’яча у сітку воріт суперника.

На початку другого тайму Сенесі відіграв один гол та подарував Борнмуту надію у цій зустрічі, але вже через три хвилини дубль оформив Муніс. Йому асистував колишній вінгер Шахтаря Вілліан.

Фінальний свисток арбітра зафіксував впевнену перемогу лондонців – 3:1.

АПЛ, 24-й тур

Фулхем – Борнмут – 3:1

Голи: Рід, 5, Муніс, 36, 52 – Сенесі, 50

Фулхем після сьогоднішнього матчу обійшов Борнмут у турнірній таблиці та займає 12-ту позицію з 29 очками. Борнмут йде 13-м та має в активі 27 залікових балів.