3 лютого 2024 22:02

"Вестерло" з Сидорчуком зазнав розгромної поразки від "Левена": екс-динамівець відіграв 64 хвилини

Вестерло програв Левену у домашньому матчі 24-го туру чемпіонату Бельгії, який пройшов у суботу, 3 лютого (0:3).

Українець Сергій Сидорчук вийшов у стартовому складі господарів на позиції центрального півзахисника та провів на полі 64 хвилини ігрового часу, після чого був замінений на хавбека Насера Шадлі за рахунку 0:3.

Іранський екс-форвард луганської Зорі Аллах'яр Сайядманеш, який у січні перейшов у Вестерло з англійського Халл Сіті, провів дебютний матч за бельгійську команду. Нападник вийшов на заміну у перерві за рахунку 0:2.

Господарі пропустили два м'ячі вже на 11-й хвилині зустрічі – відзначилися нідерландський форвард Езекіель Банзузі та французький захисник Флоріан Мігель.

Після перерви ще один м'яч у ворота Вестерло забив півзахисник Левена Матьє Мертенс.

Чемпіонат Бразилії 24 тур

Вестерло – Левен – 0:3

Голи: Банзузі, 2 (0:1), Мігель, 11 (0:2), Мертенс, 60 (0:3)

32-річний Сидорчук перейшов у Вестерло з київського Динамо у вересні та провів 18 матчів, у яких забив один гол та зробив одну результативну передачу.