3 лютого 2024 17:05

Гол Яремчука допоміг "Валенсії" здобути перемогу над "Альмерією" у матчі Ла Ліги

Валенсія Романа Яремчука здолала Альмерію (2:1) у 23-му турі Ла Ліги. Український нападник провів на полі 70 хвилин та забив гол.

Господарі вийшли уперед на 14-й хвилині зустрічі. Уго Дуро, отримавши пас від Дієго Лопеса, розстріляв ворота суперників.

Через дев’ять хвилин подвоїв перевагу Валенсії Яремчук, забивши ударом головою після класного навісу Пепелу. За зняту футболку під час святкування українець отримав попередження від рефері.

На 50-й хвилині Альмерія зуміла відіграти один м’яч. Серхіо Аррібас після паса Алехандро Сентельєса Пласа в ближньому бою переграв голкіпера.

Збільшив інтригу у матчі Пепелу, який на 61-й хвилині не реалізував пенальті та втратив можливість практично закрити гру.

Яремчук був замінений на 70 хвилині й, на щастя, без нього на полі господарі все ж таки довели матч до мінімальної перемоги. Допоміг їм у цьому нападник гостей Лео Баптістан, який заробив вилучення на 90+2-й хвилині та залишив свою команду у меншості.

Валенсія – Альмерія – 2:1

Голи: Дуро, 14, Яремчук, 23 – Аррібас, 55

Незабитий пенальті: Пепелу, 61

Вилучення: Баптістан