29 січня 2024 23:00

"Бенфіка" з Трубіним виграла та вийшла на перше місце: український воротар пропустив один гол

29 січня в рамках 19 туру португальської Прімейри Бенфіка Анатолія Трубіна на виїзді зустрічалася з Ештрела Амадорою. Прогнозовано в старті лісабонців вийшов на поле українець Трубін.

Бенфіка пропустила першою після голу у виконанні Лео Жаби на 28 хвилині. Але потім «орлам» вдалося відігратися, вийти вперед та впевнено перемогти з рахунком 4:1. Ще до перерви точно пробили Кабрал та Рафа Сілва. А в другій половині зустрічі голи Отаменді та Маркоса Леонардо допомогли Бенфіці оформити розгромну вікторію.

Українець на даний момент зіграв за лісабонців 26 матчів, у яких він пропустив 22 м’ячі та десять разів залишив ворота «сухими».

Після цієї перемоги Бенфіка з 48 очками в активі вийшла на перше місце, обігнавши Спортінг.