19 січня 2024 23:02

"Інтер" розгромив "Лаціо" та вийшов у фінал Суперкубку Італії

Інтер розгромив Лаціо у півфіналі Суперкубку Італії-2023 – 3:0.

Неррадзурі відкрили рахунок у першому таймі, відзначився Маркус Тюрам. Відразу після перерви Інтер забив другий м'яч – Хакан Чалханоглу реалізував пенальті.

Команда Сімоне Індзагі продовжила контролювати гру. Наприкінці зустрічі Давиде Фраттезі поставив крапку, забивши третій м'яч.

Нагадаємо, міні-турнір Суперкубку Італії проходить у столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді. У фіналі Інтер зіграє з Наполі, який розгромив Фіорентину (3:0). Вирішальний поєдинок відбудеться 22 січня.

Інтер — Лаціо 3:0

Голи: Тюрам, 17, Чалханоглу, 50, Фраттезі, 87

Інтер: Зоммер — Павар, Ачербі, Бастоні (де Врей, 66) — Дарміан, Барелла (Фраттезі, 66), Чалханоглу (Асллані, 81), Мхітарян, Дімарко — Тюрам (Санчес, 73), Мартінес (Арнаутович, 74).

Лаціо: Проведель — Лаццарі (Хісай, 83), Гіла, Романьолі, Марушич (Пеллегріні, 66) — Гендузі (Луїс Альберто, 51), Ровелла (Катальді, 51), Весіно — Андерсон, Іммобіле, Педро (Ісаксен, 66).

Попередження: Чалханоглу — Романьолі, Весіно