19 січня 2024 19:09

"Рух" у спарингу впевнено обіграв "Минай"

У п'ятницю, 19 січня, спаринг між собою провели два клуби УПЛ – "Рух" на своїй клубній базі приймав "Минай".

Львів'яни вийшли на цю товариську гру у бойовому складі та закономірно володіли ініціативою, проте рахунок відкрили закрапатці на 43-й хвилині. Кораблін заробив пенальті, який сам і реалізував. Втім, за кілька хвилин Климчук також з пенальті зрівняв рахунок.

Другий тайм також активніше провели "рухівці" і тут уже змогли реалізувати свою перевагу.

Наприкінці матчу Климчук знову з пенальті та Столярчук встановили остаточний рахунок – 3:1, перемога львів'ян.

Вже 21 січня львів'яни вирушать на збори до Словенії, де зіграють 10 спарингів із суперниками зі Словенії, Боснії та Герцеговини, Австрії та Сербії.

"Рух" (Львів) – "Минай" 3:1

Голи: Климчук, 45 (пен.), 82 (пен.), Столярчук, 88 – Кораблін, 43 (пін.)

"Рух": Ледвій, Сич (Касарда, 26 (Столярчук, 46)), Холод, Дідик, Роман, Едсон (Касарда, 76), Сапуга, Пастух, Руніч, Квасниця, Климчук