14 січня 2024 22:02

Вінісіус оформив найшвидший хет-трик в "Ель Класіко" у XXI столітті

Сьогодні, 14 січня, у фінальному матчі Суперкубку Іспанії зустрічаються мадридський «Реал» та «Барселона». Команди грають на стадіоні "Аль-Авваль Парк" в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія). Матч обслуговує бригада арбітрів на чолі із Хуаном Мартінесом Мунуерою.

Усі три голи вершкових у матчі забив бразильський вінгер Вінісіус Жуніор. Він оформив хет-трик за 32 хвилини. Таким чином, Вінісіус оформив найшвидший хет-трик у класико у XXI столітті Бразилець забив 3 голи у ворота «Барселони» вже на 39-й хвилині у матчі за Суперкубок Іспанії – це найшвидший хет-трик у ель-классико у цьому столітті.

У півфіналі Суперкубку Іспанії "Реал" обіграв мадридський "Атлетіко" з рахунком 5:3. Для виявлення переможця знадобився додатковий час. Основний час матчу завершився внічию – 3:3. "Барселона" раніше впевнено обіграла "Осасуну" з рахунком 2:0 в основний час зустрічі.

У 2023 році у фіналі Суперкубку Іспанії "Барселона" виграла у "Реала" з рахунком 3:1.