14 січня 2024 17:02

"Жирона" з Довбиком та Циганковим не змогла обіграти аутсайдера, але все одно вийшла на 1-е місце у Ла Лізі

У матчі 20-го туру іспанської Ла Ліги Жирона, за яку виступають Артем Довбик та Віктор Циганков, поїхала в гості до Альмерії. Поєдинок закінчився в нічию із рахунком 0:0.

Нападник Артем Довбик вийшов у стартовому складі Жирони на матч із Альмерію в рамках 20-го туру місцевого чемпіонату, а ось його земляк Віктор Циганков залишився у запасі, адже це перша поява вінгера у заявці за довгий час через пошкодження.

Як не дивно, Альмерія, яка посідає останнє місце в Ла Лізі, була набагато небезпечнішою в першому таймі. Команда завдала вісім ударів і була декілька разів близькою, щоб повести у рахунку.

Щодо Жирони, то команда Мічела була блідою тінню самих себе. Каталонці зуміли зробити лише один постріл у бік воріт аутсайдера. Добре, що хоч зберегли ворота «сухими».

Перший тайм закінчився в нульову нічию.

Віктор Циганков з'явився на полі майже одразу після початку другого тайму. Українець мав посилити гру Жирони в нападі. А Довбик пішов з поля на 67-й хвилині, його звично змінив Стуані.

Все пішло шкереберть для жиронців на 80-й хвилині, адже команда залишилася в меншості через вилучення Гарсії.