4 січня 2024 09:30

Симеоне про 3:4 від "Жирони": "Атлетико" програв конкуренту за вихід до Ліги чемпіонів. Не вистачило наполегливості та надійності в обороні"

Дієго Сімеоне оцінив поразку від «Жирони» (3:4) у Ла Лізі.

«Я завжди дивлюсь на позитивні аспекти. Ми почали не найкращим чином, суперник був кращим протягом 30 хвилин, але ми чудово провели другий тайм і змогли зрівняти рахунок (3:3). Ми докладали величезних зусиль, тому довелося робити заміни – я бачив, що гравці дуже втомилися.

Погано, що програли, тим більше конкуренту у боротьбі за вихід до Ліги чемпіонів. Ми не були такими ж наполегливими, як вони. Ми були недостатньо надійні в обороні, щоб запобігти їхнім гольовим атакам. Вітаємо суперника, це був чудовий матч.

Відставання у чемпіонських перегонах? Я не заглядаю далі, аніж найближчий кубковий матч [з «Луго»]. Пройшло стільки років, і нічого в цьому плані не змінюється», – сказав головний тренер «Атлетіко».