28 грудня 2023 09:05

Пеп Гвардіола: "Стандарти "Манчестер Сіті" не повинні знижуватися"

Головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола прокоментував перемогу над «Евертоном» (3:1) у матчі 19-го туру АПЛ.

«Щодня нагадую гравцям, на що вони здатні. Є стандарти, яким слід відповідати. Це накладає на нас додаткову відповідальність, тому стандарти не повинні знижуватися.

Думаю, перший тайм вийшов справді хорошим. У другому таймі довелося атакувати швидше, використовуючи вінгерів та забігання, і в нас це чудово виходило. Футболісти знову показали, наскільки вони є особливими.

Ми знаємо, що після однієї перемоги за шість матчів люди ставили питання, і це нормально, тому що результати – це головне. Але ми близькі до вершини таблиці, як і «Арсенал», «Тоттенхем», «Ліверпуль», «Астон Вілла». Ми хочемо бути нагорі.

Я не бачив повтору пенальті, вибачте. Я повідомлю вам потім. Я не знаю правил. В одному випадку це пенальті, в іншому – ні. У Європі правила зовсім інші. Може, одного дня ситуація проясниться.

Травма Стоунза виглядає не дуже добре, але побачимо. Проблема – з гомілкостопом», – сказав Гвардіола в ефірі Amazon Prime.