27 грудня 2023 23:33

Гол Мудрика допоміг "Челсі" перемогти в лондонському дербі: команда українця завдяки пенальті дотиснула "Крістал Пелас"

У середу, 27 грудня, у поєдинку 19-го туру англійської Прем'єр-ліги Челсі на своєму стадіоні приймав Крістал Пелас. Зустріч завершилася перемогою господарів із рахунком 2:1.

Півзахисник Челсі Михайло Мудрик розпочав лондонське дербі у стартовому складі своєї команди та відкрив рахунок уже на 13-й хвилині зустрічі.

22-річний українець вразив порожні ворота гостей після прострілу Мало Ґюсто. Менше ніж через 10 хвилин наш гравець міг оформляти дубль, але не реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером.

Гості відігралися наприкінці першого тайму завдяки влучному удару Мікаеля Олісі, проте Челсі зумів вирвати перемогу.

На 88-й хвилині підопічні Маурісіо Почеттіно отримали право на пенальті після перегляду ВАР та Чуквунонсо Мадуеке точно пробив із «точки».

Зазначимо, що Мудрика було замінено на 71-й хвилині через пошкодження.