18 грудня 2023 00:03

"Інтер" впевнено обіграв "Лаціо" в гостях та відірвався від "Ювентуса" на чолі таблиці Серії А

Інтер на виїзді здобув перемогу над Лаціо у матчі 16-го туру італійської Серії А – 2:0.

Більшість матчу Лаціалі билися на рівних з лідером чемпіонату. Але долю поєдинку вирішили окремі епізоди. Адам Марушич привіз перший гол перед перервою, коли відправив Лаутаро Мартінеса на побачення з власним воротарем.

У середині другого тайму команді Сімоне Індзагі (до речі, екс-тренеру Орлів) вдалося подвоїти перевагу в контратаці. Ніколо Барелла вдало підключив Маркуса Тюрама, а той пробив абсолютно точно.

Лаціо не здавався, але його надії остаточно поховав Мануеле Лаццарі, який отримав пряму червону за довгий язик.

Перемога дозволила чорно-синім на чотири очки відірватися від Ювентуса. Римляни віддаляються не те що від Ліги чемпіонів, а й зовсім зони єврокубків. За підсумками туру команда Мауріціо Саррі скотилася до нижньої половини таблиці.

У 17-му турі Інтер прийматиме Лечче, а Лаціо в гостях зіграє проти Емполі.