17 грудня 2023 17:38

Матч "Борнмут" - "Лутон", перерваний через непритомність гравця гостей, буде переграно

Матч 17-го туру англійської Прем'єр-ліги "Борнмут" - "Лутон" (1:1), який було перервано через непритомність гравця гостей Тома Лок'єра, буде переграно.

Правило АПЛ свідчить, що будь-яка гра, перервана за згодою судді, буде переграна, а дата і час початку матчу будуть визначені керівництвом ліги. Очікується, що АПЛ планує дотримуватися протоколу, викладеного в регламенті, тому гра почнеться з першої хвилини.

Нагадаємо, на 59-й хвилині Лок'єр знепритомнів, впав на газон і переніс зупинку серця. На той момент рахунок матчу був 1:1. До гравця відразу побігли медичні бригади обох команд, які стали надавати допомогу. Незабаром Тома забрали на ношах у підтрибунне приміщення і відправили в лікарню, де він прийшов до тями.