"Тоттенхем" здобув перемогу над "Ноттінгемом", дограючи матч у меншості

Тоттенхем зустрівся в матчі з Ноттінгемом в рамках 17-го туру АПЛ.

АПЛ, 17-й тур

Ноттінгем – Тоттенхем – 0:2

Голи: Рішарлісон, 45+2, Кулусевскі, 65

Вилучення: Біссума, 70

У першому таймі Тоттенхем тотально володів м'ячем. Хин мін Сон міг вивести "шпор" вперед ще на 3-й хвилині – Тернер парирував. Перша 45-хвилинка запам'яталася травмою Джонсона: Ноттінгем втратив форварда на 32-й хвилині через пошкодження голови.

В компенсований час гостям нарешті вдалося відкрити рахунок завдяки удару головою Рішарлісона.

По перерві Ноттінгем все ж забив – Еланга відгукнувся на передачу та бездоганно поцілив під поперечку. Однак рефері після перегляду VAR зафіксував офсайд. За декілька миттєвостей Кулусевскі скористався помилкою в захисті "лісників" і подвоїв перевагу Тоттенхема. На 70-й хвилині господарі залишилися догравати в меншості: Джіллетт переглянув VAR та показав червону Біссумі. Матч завершився з рахунком 2:0 на користь "шпор".

У підсумку Тоттенхем опинився на 5-му місці турнірної таблиці АПЛ з 33-ма балами в активі. Ноттінгем розташувався на 16-й сходинці (14 очок).