15 грудня 2023 18:40

Став відомий суперник "Манчестер Сіті" в 1/2 фіналу клубного чемпіонату світу-2023

15 грудня відбувся перший чвертьфінальний поєдинок клубного чемпіонату світу 2023, який проходить у Джідді (Саудівська Аравія).

Японська «Урава Редс» мінімально обіграла представника Мексики «Леон» з рахунком 1:0.

Єдиний гол на 78-й хвилині забив Алекс Схалк. На 84-й захисник мексиканського клубу Вільям Тесільо отримав другу жовту картку та був вилучений з поля.

У півфіналі змагань «Урава Редс» зіграє проти англійського «Манчестер Сіті». Підопічні Жузепа Гвардіоли стартують на КЧС 2023 з 1/2 фіналу.

15 грудня о 20:00 за Києвом відбудеться другий чвертьфінальний матч турніру між «Аль-Ахлі» (Єгипет) та «Аль-Іттіхад» (Саудівська Аравія). Раніше саудівці у 1/8 фіналу впевнено виграли у «Окленд Сіті» 3:0.