10 грудня 2023 18:12

Соболь пропустив другий матч поспіль у Лізі 1: "Страсбур" переміг і уникнув ризику опинитися у зоні вильоту

У матчі 15-го туру чемпіонату Франції Страсбур, за який виступає український футболіст Едуард Соболь, приймав Гавр. Поєдинок закінчився із рахунком 2:1 на користь господарів.

Український захисник Страсбура Едуард Соболь залишився на лаві для запасних.

Команда українця зуміла вийти вперед у першому таймі. Емега стрімко увірвався в штрафний майданчик, відгукнувся на поперечну передачу та відправив м'яч у нижній лівий кут воріт, повз приголомшеного голкіпера.

Цей гол став єдиним в перші 45 хвилин – Страсбур пішов на перерву перемагаючи Гавр.

Однак після перерви Гавр одразу зрівняв рахунок. Сальмьє виборов м'яч у карному майданчику після подачі зі штрафного та бездоганно пробив у нижній правий кут воріт. Голкіпер був безсилий.

Страсбур виконав усі п'ять замін 75-й хвилині, в Соболь на поле так і не вийшов.

Але команда українця зуміла вирвати три очки. Під час подачі кутового Сілла опинився у потрібному місці в потрібний час та головою ідеально пробив в лівий кут воріт.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Страсбура 2:1.