5 грудня 2023 23:58

"Дженоа" вилетіла з Кубка Італії від "Лаціо", Малиновський вийшов на заміну в другому таймі

Дженоа вилетіла з Кубка Італії після поразки від Лаціо у виїзному поєдинку 1/8 фіналу, який відбувся на "Стадіо Олімпіко" у Римі у вівторок, 5 грудня (1:0).

Український півзахисник генуезців Руслан Малиновський розпочав зустріч на лаві запасних та вийшов на заміну на 62-й хвилині за рахунку 0:1 замість польського хавбека Філіпа Ягелло.

Римляни забили переможний гол на п'ятій хвилині матчу. Відзначився французький хавбек Маттео Гендузі, який належить Марселю та був партнером Малиновського в провансальській команді у другій частині минулого сезону. Півзахисник влучним ударом замкнув простріл Луки Пеллегріні з лівого флангу.

Вихід Малиновського на поле в середині другого тайму не допоміг Дженоа врятуватися від поразки.