3 грудня 2023 20:38

Великий трилер. "Тоттенхем" врятував гру проти "МанСіті" на останніх хвилинах

Справжній трилер влаштували «Манчестер Сіті» та« Тоттенхем» у матчі 14-го туру АПЛ.

Центральний поєдинок туру команди провели на стадіоні «Етіхад» у Манчестері.

Дивовижне досягнення підкорилося Сон Хин Міну, корейському форварду «Тоттенхема». За три хвилини він провів голи і за своїх, і за чужих. На 6-й хвилині він забив гол для «Шпор», а на 9-й хвилині вразив свої ворота, завдяки чому «Ман Сіті» зрівняв рахунок (1:1).

Потім команди обмінялися голами, а на 81-й хвилині Філ Фоден вивів містян уперед (3:2).

«Тоттенхем» врятував гру проти «Ман Сіті» на останніх хвилинах завдяки голу Деяна Кулусевськи (90 хв.)

Лідери АПЛ: Арсенал (33 очки), Ліверпуль (31), Ман Сіті (30), Астон вілла (29), Тоттенхем (27), Ньюкасл (26), МЮ (24).

АПЛ. 14-й тур, 3 грудня

Манчестер Сіті – Тоттенхем – 3:3

Голи: Сон Хин Мін, 9 (автогол), Фоден, 31, Гриліш, 81 - Сон Хин Мін, 6, Ло Чельсо, 69, Кулусевскі, 90