26 листопада 2023 21:20

Тен Хаг про 3:0 з "Евертоном": "Гарначо забив гол сезону, ймовірно. Розкритикував команду у перерві - гравці думали, що справа вже зроблена, але так не можна"

Ерік тен Хаг прокоментував перемогу над «Евертоном».

У матчі 13-го туру АПЛ "Манчестер Юнайтед" обіграв "Евертон" (3:0).

«Ймовірно, [гол Гарначо] – найкращий гол сезону. Хорошим був не тільки удар, а й атака. Фантастичне завершення.

Після початку матчу ми були надто спокійні. У перерві я розкритикував команду, гравці думали, що справа вже зроблена. Не можна так чинити – ви повинні провести на полі 100 хвилин. Другий тайм ми відіграли дуже добре.

Забили троє наших нападаючих. Це те, що нам потрібно. Це допоможе нам як команді.

Про гол Рашфорда з пенальті

«Він був йому дуже потрібний. Ви також бачите, наскільки чудовий Бруну як капітан. Він зрозумів, що партнеру по команді був потрібен цей гол. Він упевнений у Реші, який добре б'є пенальті. Як команді, нам потрібне таке лідерство, щоб усі підтримували одне одного.

Нам треба йти крок за кроком. Це також крок», – сказав головний тренер «Манчестер Юнайтед» в ефірі Sky Sports.