19 листопада 2023 17:54

Драматична розв'язка. Сербія насилу вийшла у фінальний раунд Євро-2024

19 листопада пройшли матчі останнього 10-го туру кваліфікації Євро-2024 у групі G, і розв'язка вийшла драматичною.

Збірна Сербії вийшла у фінальний раунд Євро-2024, зігравши внічию з Болгарією (2:2).

Відкривши рахунок, серби пропустили двічі в другому таймі. Поступаючись у рахунку (1:2), серби ледь не попрощалися із заповітною перепусткою. Рятівним для них став гол Срджана Бабіча на 82-й хвилині.

Чорногорія в гостях вела у рахунку проти Угорщини в середині 2-го тайму (1:0) і в якийсь момент у лайв-таблиці стала другою, але у підсумку програла матч (1:3).

Підсумки групи G: Угорщина (18), Сербія (14), Чорногорія (11), Литва (6), Болгарія (4).

Путівку від групи G, окрім Сербії, раніше також виборола Угорщина, яка стала переможцем квінтету.

Завдяки виходу Сербії у фінальний раунд – гарантовану путівку до плей-оф кваліфікації отримала збірна України.