11 листопада 2023 19:13

"Евертон" вирвав перемогу над "Крістал Пелас" у матчі з голом Миколенка

У неділю, 11 листопада, Евертон українського 24-річного захисника Віталія Миколенка в гостях здолав Крістал Пелас (3:2) у поєдинку 12-го туру чемпіонату Англії.

Українець провів на полі усі 90 хвилин та відзначився голом.

Евертон вийшов вперед вже на першій хвилині матчу силами Миколенка, який ударом головою замкнув флангову подачу Джека Гаррісона.

Господарі відігралися на п’ятій хвилині завдяки пенальті, який точно реалізував Еберечі Езе.

Вдруге «іриски» вийшли вперед на 49-й хвилині матчу. Гол забив Абдулає Дукуре, вдало зігравши на добиванні після пострілу Миколенка, який прийшовся у стійку.

На 73-й хвилині господарі знову відігралися. Допоміг точний удар Одсонна Едуара, який опинився на ударній позиції.

Вирвав Евертон перемогу на 86-й хвилині. Дукуре віддав класну розрізну передачу на Ідріссу Гує, а той переправив м’яч у сітку з меж штрафного майданчика.