29 жовтня 2023 23:15

Яремчук був одним із гірших у складі "Валенсії": відома оцінка українського форварда за матч з "Атлетіком"

Валенсія втратила перемогу над Атлетіком у виїзному поєдинку 11-го туру чемпіонату Іспанії, пропустивши на сьомій компенсованій хвилині (2:2).

Роман Яремчук вийшов на заміну у складі гостей на 78-й хвилині за рахунку 2:1 замість свого конкурента Уго Дуро, який отримав травму плеча.

Українець провів 20 хвилин з урахуванням компенсованого часу на позиції центрфорварда та отримав оцінку 6,6 за свої дії від статистичного порталу Sofascore, що є 10-11 результатом серед 15 гравців Валенсії, які зіграли у Більбао.

Статистика Яремчука у матчі Атлетик – Валенсія

точні передачі – три із чотирьох (75%);

дотики до м'яча – вісім;

втрати м'яча – чотири;

офсайд – один;

виграні єдиноборства – три із шести.

27-річний Яремчук перейшов до Валенсії з бельгійського Брюгге на правах оренди до завершення поточного сезону і зіграв за іспанську команду п'ять поєдинків, але не відзначився результативними діями.

Команда українця провела 11 матчів, набрала 15 залікових пунктів і розташовується на дев'ятому рядку в турнірній таблиці Прімери.