22 жовтня 2023 21:52

Луческу та його 430-й матч у чемпіонаті України: 11-й тур VBET Ліги мовою чисел та фактів

11-й тур VBET Ліги мовою чисел та фактів:

• 230-та велика перемога Шахтаря в Чемпіонатах України.

• Шахтар може на своєму полі здобув 370-ту перемогу в УПЛ.

• 1-а в УПЛ велика перемога Шахтаря над ЛНЗ (у 1-й грі), Чорноморця над Минаєм (у 4-й), Руху над Вересом (у 5-й), Полісся над Ворсклою (у 1-й).

• 15-а в Чемпіонатах велика поразка Минаю, 1-а – ЛНЗ (в 11-й грі).

• Гольова серія Шахтаря триває в УПЛ 39 ігор – 89 голів, а на своєму полі – 18 ігор: 37 голів.

• Завершилася гольова серія Динамо, яка продовжувалася в Чемпіонатах 19 ігор – 48 голів.

• 650-й матч Зорі в УПЛ: +236=142-272 м’ячі 774-893, у якому луганський клуб здобув і 90-ту виїзну перемогу.

• Кривбас здобув 220-ту перемогу в УПЛ.

• 1-а в УПЛ вольова перемога Зорі над Оболонню (у 1-й грі), яка стає автором 250-ї гостьової вольової перемоги в Чемпіонатах України.

• 1-а в УПЛ безвольна поразка Оболоні (в 11-й грі).

• 40-й гостьовий матч Руху в УПЛ: +9=11-12 м’ячі 38-61.

• Гольова клубна рекордна гостьова серія Руху триває в Чемпіонаті 5 ігор.

• Гравці Руху встановили клубний рекорд, забивши 5 голів в одній грі УПЛ,

• Верес вперше пропускає 5 голів в одній домашній грі УПЛ.

• Завершилася переможна серія Олександрії в матчах з Колосом, яка тривала в УПЛ 3 гри.

• Перервався нічийний клубний рекордний серіал Колосу, який тривав 4 гри в УПЛ.

• Колос перервав свою безгольову серію в УПЛ, яка тривала впродовж 344-х хвилин, а Верес – 408.

• Металіст 1925 завершив безгольову серію в УПЛ, яка тривала 371 хвилину.

• Оболонь перервала дві «сухі» серії в УПЛ: домашню, яка тривала впродовж 288-х хвилин та загальну – теж 288-х хвилини.

• Ворскла перервала домашню гольову серію в Чемпіонатах, яка тривала впродовж 10-ти ігор – 15 голів.

• 2-й дубль в УПЛ оформлює Максим Задерака (Кривбас), 1-й – Сергій Суханов (в 11-й грі), який стає автором 1-м дуплетистом Оболоні в Чемпіонатах (в 11-й грі),
  • Едуардо Герреро (Зоря, у 17-й), який стає 1-м дуплетистом з Панами в УПЛ, Андрій Штогрін (Чорноморець, у 44-й), який стає автором 950-го дублю команд-господарів в Чемпіонатах, Кевін Келсі (Шахтар, у 12-й), який стає 1-м дуплетистом з Венесуели в УПЛ, Євгеній Пастух (Рух, у 8-й).

• 10-й гол в УПЛ забиває Максим Задерака (Кривбас, 2-й м’яч у грі), Дмитро Шастал (Полісся), 1-й – Арсеній Батагов (Зоря, у 69-й грі), Денис Теслсюк (Рух, у 10-й).

• У 3-му для себе клубі УПЛ відкриває лік голів Валерій Лучкевич (Клос), який раніше забивав суперникам Дніпра та Олександрії, 2-му – Денис Балан (Верес) – Інгульця, Дмитро Шастал (Полісся) – Олександрії.
  • 200-й матч на клубному рівні у всіх турнірах провів Вадим Мілько (Колос): 189 – в УПЛ, 10 – в Кубку та 1 – в єврокубках.

• 50-й матч в УПЛ провів Дмитро Нагієв (Оболонь), Олександр Сирота (Динамо), 1-й – Жан Клод (Зоря), Данило Гончарук, Прінс (обидва – Кривбас), Маркос Андре (Дніпро-1).

• У 4-му для себе клубі УПЛ дебютував Лукас Тейлор (Полісся), який раніше виступав за Львів, Дніпро-1 та Шахтар.

• 430-й матч Мірчі Луческу біля керма різних клубів УПЛ: +323=62-45 м’ячі 976-290, 260-й – Юрія Вернидуба: +109=66-85 м’ячі 355-303, 160-й – Романа Григорчука: +61=41-58 м’ячі 183-189.

• Юрій Калітвінцев провів 150-й матч в УПЛ в статусі тренера – 47 ігор та гравця – 103.

• 70-а перемога Юрія Максимова на чолі різних клубів УПЛ: 4-а – Дніпра-1, 7 – Оболоні, 20 – Кривбасу, 14 – донецького Металурга та 25 – Ворскли.

• 40-й матч Ворскли при Віктору Скрипнику в УПЛ: +17=7-16 м’ячі 48-55.

• Дебют Даріо Срни в статусі головного тренера Шахтаря, а в статусі гравця він провів в УПЛ 339 ігор (33 голи).

• 2-й з 2-х реалізований пенальті в УПЛ у виконанні Дениса Антюха (Зоря), 1-й з 1-го – Сергія Суханова (Оболоні, в 11-й грі), Богдана Кушніренка (Полісся, у 16-й).

• 9-й з 12-ти в УПЛ реалізований пенальті у ворота Олександра Рибки (Оболонь), 5-й з 7-ми – Микити Турбаєвського (Зоря), Павла Ісенка (Ворскла).

• 1-е вилучення в УПЛ Кіріла Попова (Колос, у 28-й грі), Данііла Хрипчука (Ворскла, у 15-й).

• 140-й матч в УПЛ провів асистент арбітра Андрій Скрипка (Кропивницький), 120-й – Євген Данильченко (Луганськ), 40-й – Світлана Грушко (Київська область).

• 1-й раз з з початку Чемпіонату гравці ЛНЗ обійшлися без жовтих карток.

• Найбільш коректні команди Чемпіонату: Динамо (17 жовтих карток + 3 червоних) та Рух (23 жовті) – по 23 очка, найбільш недисциплінована: Оболонь (28+4) – 36 очок.

• 1-й раз з початку Чемпіонату зафіксований рахунок 5:2, який стає 13-м варіантом рахунків поточного сезону.

• Найрезультативніший тур поточного Чемпіонату як загалом – 28 голів, так і для команд-гостей: 17.

• 1-й безнічийний тур з початку Чемпіонату.

• Олексій Гуцуляк (Дніпро-1), стає автором 200-го гола нинішнього Чемпіонату.