21 жовтня 2023 19:15

"Борнмут" у меншості вдома поступився "Вулверхемптону", Забарний отримав жовту картку

21 жовтня відбулася гра дев'ятого туру АПЛ Борнмут – Вулверхемптон.

Ілля Забарний потрапив до стартового складу Борнмута. 21-річний гравець провів свій дев'ятий поєдинок за клуб цього сезону, він виходив у старті у кожному матчі АПЛ. У минулому матчі Борнмут поступився Евертону з Віталієм Миколенком (0:3).

Борнмут відкрив рахунок на 17-й хвилині зустрічі, відзначився Домінік Соланке. На початку першого тайму гості зусиллями Матеуса Куньї зрівняли рахунок.

Команда Іллі залишилась у меншості на 54-й хвилині матчу. Пряму червону картку отримав Льюїс Кук. На 88-й хвилині гри Саша Калайджич приніс гостям перемогу.

Забарного, який на 34-й хвилині отримав жовту картку, SofaScore оцінив на 6,5 бала. Ілля відіграв весь матч.

У турнірній таблиці АПЛ Борнмут після цієї поразки йде на 19-му місці, набравши три бали. Вулверхемптон, маючи 11 пунктів, наразі йде 13-м.

Наступний матч команда Іллі проведе 28-го жовтня проти Бернлі вдома. Вулверхемптон 28 числа також вдома зіграє з Н'юкаслом.