21 жовтня 2023 10:20

Українець забив гол лідеру чемпіонату Грузії: його команда намагається посісти призове місце

28-річний український нападник Микола Ковталюк відзначився забитим м'ячем у ворота батумського Динамо в матчі грузинської першості. Колектив українця зіграв унічию на виїзді.

Учора, 20 жовтня, відбувся матч вищої ліги чемпіонату Грузії, в якому Динамо (Батумі) на своєму полі зустрічалося з Ділою українця Миколи Ковталюка.

У стартовому складі Діли вийшов українець і саме він допоміг своїй команді вийти вперед, забивши гол на 12 хвилині матчу. Але команда з Батумі змогла зрівняти рахунок, забивши м’яч із пенальті на 42 хвилині. У другому таймі голів не було, а тому зустріч завершилася внічию 1:1.

Чемпіонат Грузії. Вища ліга. 30 тур

Динамо (Батумі) – Діла – 1:1

Голи: Зарія, 42 (з пенальті) - Ковталюк 12.

Динамо (Батумі) впевнено із 64 балами у активі іде на першому місці в чемпіонаті Грузії, а Діла з 45 пунктами розташувалася на шостій позиції, відстаючи від третього Сабуртало лише на чотири очки.

До речі, два наступні матчі Діла зіграє з Сабуртало спочатку в рамках Кубку Грузії (24.10), а потім уже в чемпіонаті Грузії (28.10).