4 жовтня 2023 15:06

Юнацька ліга УЄФА. "Шахтар" у нервовому матчі обіграв "Антверпен"

«Шахтар U-19» у матчі другого туру групового етапу Юнацької ліги УЄФА зумів обіграти «Антверпен U-19» з рахунком 2:1.

Гості пропустили першими на 14-й хвилині, але швидко відігралися завдяки голу з пенальті. А переможний м'яч у другому таймі оформив Демченко, який вийшов у перерві.

Наприкінці зустрічі господарі змогли відправити м'яч у ворота, але арбітр зафіксував офсайд.

«Шахтар» набирає три очки та наздоганяє «Барселону» та «Порту», які пізніше зіграють між собою. У «Антверпена» очок немає. У наступному турі 25 жовтня українська команда зіграє проти «Барселони».