23 вересня 2023 18:23

Довбик був одним із найкращих, а Циганков не вразив: оцінки українських гравців "Жирони" за матч із "Мальоркою"

Статистичний портал Sofascore оцінив дії українських футболістів Жирони Артема Довбика та Віктора Циганкова у домашньому матчі шостого туру іспанської Прімери проти Мальорки (5:3).

Артем Довбик та Віктор Циганков вийшли у стартовому складі Жирони та провели по 60 хвилин ігрового часу у домашньому поєдинку шостого туру чемпіонату Іспанії проти Мальорки, який відбувся 23 вересня (5:3).

Довбик у першому таймі реалізував пенальті, забивши свій другий гол за іспанську команду, а після перерви зробив результативну передачу на бразильця Савіо.

Циганков відзначився у негативному плані, коли привіз пенальті у ворота своєї команди за гру рукою у штрафному майданчику на третій хвилині зустрічі.

Статистичний портал Sofascore оцінив гру українців у поєдинку проти Мальорки. Довбик отримав оцінку 8,0, що четвертим результатом серед футболістів Жирони.

Циганков заслужив на бал 6,8. Це найгірша оцінка серед гравців стартового складу каталонської команди поряд із голкіпером Пауло Гаццанігою.

Обидва українці були замінені на 61-й хвилині матчу за рахунку 5:1.