23 вересня 2023 09:09

Стала відома оцінка Малиновського за матч "Лечче" - "Дженоа"

У п'ятницю, 22 вересня, Дженоа на виїзді зіграла матч п'ятого туру італійської Серії А проти Лечче, який закінчився перемогою господарів із рахунком 1:0.

Єдиний м'яч у цьому поєдинку забив Ремі Удін на 83-й хвилині, а ще у першому таймі у складі гостей сталося вилучення, коли дві жовті картки отримав Аарон Каріколь.

Хавбек збірної України Руслан Малиновський з'явився на полі лише в самому кінці матчу, вийшовши на 89-й хвилині замість Стефано Сабеллі. За відведени йому час українець встиг зробити:

Три рази втратив м'яч

Відомий статистичний портал SofaScore оцінив цей виступ Руслана у 6,7 балів, в той час як WhoScored поставив українцю оцінку 6,2.

Зазначимо, що ця поразка стала для Дженоа вже третьою в нинішньому сезоні у п'яти матчах чемпіонату. До цього вони поступилися Фіорентині (1:4) та Торіно (0:1). Також у генуезців серія з трьох ігор поспіль без перемог.

Малиновський, натомість, вже вдруге поспіль залишився на лаві запасних – раніше Руслан не вийшов в старті у грі з Наполі (2:2).

Наступний матч Дженоа зіграє проти Роми на своєму полі 28 вересня. Початок о 21:45.

Наразі генуезька команда посідає 14-у сходинку у Серії А, маючи в своєму активі чотири бали.

Малиновський виступає у Дженоа на правах оренди із Марселя, з яким у нього є контракт до 2026 року.