21 вересня 2023 23:13

Дебютний гол і асист Цитаiшвілі та незабитий пенальті українського форварда: в Грузії відбувся знаковий матч

Грузинський півзахисник батумського Динамо Георгій Цитаїшвілі відзначився голом та результативною передачею у ворота Діли (3:1) в чемпіонаті Грузії.

У середу, 20 вересня, Динамо (Батумі) перемогло Ділу (Горі) в рамках відкладеного 21-го туру чемпіонату Грузії з рахунком 3:1.

Варто зазначити, що батумський клуб очолює колишній головний тренер Діли (2021-2023) Андрій Демченко, який разом з попереднім клубом пройшов полтавську Ворсклу у другому кваліфікаційному раунді відбору Ліги конференцій (1:2, 3:1).

Вже на другій хвилині зустрічі голом відзначився Георгій Цитаїшвілі для якого це взяття воріт стало першим у сезоні. На 58-й хвилині Георгій додав собі в актив асист, коли віддав результативну передачу на Паату Гудушаурі.

На 67-й хвилині український нападник Діли Микола Ковталюк відзначився нереалізованим пенальті. Водночас український воротар Євген Кучеренко зумів відзначитися лише тим, що тричі діставав м'яч із сітки власних воріт.