18 вересня 2023 10:25

Анчелотті: "Реал" здатний підняти інтенсивність, яку суперникам важко витримати протягом 90 хвилин"

Головний тренер "Реала" Карло Анчелотті прокоментував перемогу над "Реалом Сосьєдадом" (2:1) у Ла Лізі.

«Ми пропустили голи у 3 із 5 матчів проти «Сосьєдаду», програли в них. Це потрібно запобігати тому, що потім важко повернутися в гру. Для цього потрібно докладати більше зусиль, як ми бачили цього разу.

І цього разу це було у матчі проти команди, яка грає у дуже гарний футбол. Нам вдалося відігратися завдяки прагненню та енергії команди, яку ми бачимо в останніх матчах. Ми здатні підвищити інтенсивність, яку нашим суперникам важко витримати протягом 90 хвилин.

Перший тайм був непоганий. Ми намагалися давити високо, але суперник розгорнув високу лінію захисту. Нам довелося атакувати пряміше. Це була хороша гра, хоча пропущений гол стався після дій, на які ми очікували. «Сосьєдад» зазвичай так грає, ми говорили про це перед матчем.

У їхньої команди достатньо якості, щоб здивувати нас. Є багато варіантів щодо гравців, які можуть забивати голи, але не можна створювати ситуації, коли нам доводиться відіграватись», - сказав Анчелотті.