11 вересня 2023 23:14

Збірна Росії зганьбилась у матчі з Єгиптом, пропустивши два голи за чотири хвилини

Фото - ua.depositphotos.com

Збірна Росії з футболу та у другому товариському матчі не змогла обіграти олімпійську команду Єгипту. Після нічиєї 7 вересня підопічні Валерія Карпіна програли в Суеці – 1:2, чим шокували власних уболівальників.

Росіяни прибули на гру без головного тренера, який у цей час перебував у Катарі, де команда із країни-агресорки проведе спаринг 12 вересня. Попри це футболісти з РФ досить швидко відкрили рахунок – з пенальті відзначився Сергій Піняєв з "Локомотива".

Після цього команди обмінювалися гольовими моментами, а розв'язка настала в середині другого тайму, коли єгиптяни протягом чотирьох хвилин двічі вразили ворота суперників. Спочатку на 68-й хвилині півзахисник Ібрахім Адель відзначився після рикошету. А перемогу єгиптянам приніс півзахисник Арабі Бадр, котрий забив зі стандарту.