10 вересня 2023 20:55
1

"Зінченко вражає у складі України": ЗМІ Англії у захваті від дій гравця "Арсеналу" у матчі відбору Євро-2024

Під час міжнародної перерви гравці лондонського Арсеналу Олександр Зінченко та Деклан Райс зійшлися у поєдинку Україна – Англія (1:1) у рамках відбору до чемпіонату Європи 2024 року.

Деклан Райс перейшов до Арсеналу з Вест Хема за 105 мільйонів фунтів стерлінгів під час літнього трансферного вікна і став одноклубником Олександра Зінченка, з яким вони грають під керівництвом Мікеля Артети.

Гравець збірної Англії забив свій перший гол за "канонірів" у матчі проти Манчестер Юнайтед (3:1) ще до міжнародної перерви, закріпивши за собою звання улюбленця фанів Арсеналу.

Зінченко боровся з травмою на початку кампанії 2023/24, але зараз виглядає готовим зробити свій внесок у гру Арсеналу.

«Український легіонер, безумовно, поділиться жартом із Райсом після матчу відбору на Євро-2024 після того, як Зінченко забив перший гол у грі Україна – Англія. Пізніше Кайл Вокер зрівняв рахунок за команду Гарета Саутгейта, але Зінченко вражає у складі збірної України», – пише football.london.

На даний момент у групі С збірна України із сімома очками йде другою. Перша Англія має 13 балів.

У третьої Італії та четвертої Північної Македонії по чотири очки. Мальта з балом знаходиться на п'ятій позиції.

Наступний матч українська збірна зіграє з Італією у Мілані 12 вересня. Початок зустрічі о 21.45.