9 вересня 2023 23:50

Шанс для України. Італія несподiвано не змогла обіграти Північну Македонію

Фото - ua.depositphotos.com

9 вересня відбувся матч 5-го туру відбору до Євро-2024 у групі С між збірними Північної Македонії та Італії. Гра завершилась із рахунком 1:1.

Рахунок у матчі на 47-й хвилині відкрив Чіро Іммобіле. За 9 хвилин до завершення поєдинку Еніс Барді приніс нічию господарям поля.

Зазначимо, що Італія та Північна Македонія грають в одній групі з Україною. Наступну зустріч італійці проведуть із «синьо-жовтими» 12 вересня на «Сан-Сіро».

Наразі перше місце у групі С посідає команда Англії, яка раніше зіграла внічию з Україною (1:1). У «трьох левів» 13 очок після 5 турів. На 2-му місці розташовується українська команда із 7 пунктами після 4 матчів. 3-тє та 4-те місце ділять Італія та Північна Македонія. У них по 4 очки, проте в італійців на 1 зіграний поєдинок менше. На останньому місці знаходиться Мальта з 0 очками.