28 серпня 2023 09:01

МЛС може покарати Ліонеля Мессі після дебютного матчу гравця

Аргентинський нападник «Інтер Майамі» Ліонель Мессі дебютував у МЛС у матчі з «Нью-Йорк Ред Буллз».

Як повідомляє портал Goal, 36-річного футболіста можуть покарати після дебютної гри у новій лізі за те, що після матчу гравець не став спілкуватися з журналістами, хоча цього вимагають правила МЛС.

27 серпня завершився матч чемпіонату МЛС, у якому "Нью-Йорк Ред Буллз" приймав "Інтер Майамі". Зустріч пройшла у Харрісоні на стадіоні «Ред Булл Арена» та закінчилася перемогою гостей з рахунком 2:0. Ліонель Мессі відзначився голом на 89-й хвилині зустрічі. "Інтер Майамі" зміг перервати 11-матчеву безвиграшну серію в МЛС. У наступному турі команда Херардо Мартіно зустрінеться з Нешвіллом. Матч відбудеться 31 серпня.