15 серпня 2023 00:07

"Манчестер Юнайтед" на своєму полі мінімально переміг "Вулверхемптон"

У заключному матчі першого туру чемпіонату Англії Манчестер Юнайтед на своєму стадіоні мінімально переміг Вулверхемптон із рахунком 1:0.

Перший тайм завершився без забитих голів. Після перерви обидві команди довго не могли відкрити рахунок, а перемогу Червоним дияволам приніс точний удар Рафаеля Варана на 76-й хвилині.

Цікаво, що у цьому поєдинку дебютували у складі МЮ літні новачки команди – півзахисник Мейсон Маунт та голкіпер Андре Онана.

У наступному турі чемпіонату Англії Манчестер Юнайтед зіграє проти Тоттенгема, а Вулверхемптон гратиме з Брайтоном.