13 серпня 2023 18:54

Яремчук зіграв за "Брюгге" у чемпіонаті Бельгії: команда українця здобула другу розгромну перемогу поспіль

Український нападаючий Брюгге Роман Яремчук вийшов на заміну у середині другого тайму виїзного матчу третього туру чемпіонату Бельгії проти Ейпена (5:0).

Брюгге розгромив Ейпен у виїзному поєдинку третього туру чемпіонату Бельгії, що відбувся 13 серпня (5:0).

Український форвард Роман Яремчук вийшов на заміну у складі гостей замість бразильського нападаючого Ігора Тьяго на 65-й хвилині зустрічі за рахунку 4:0, але не відзначився результативними діями.

Брюгге забив три м'ячі на 28-й хвилині - відзначилися датські хавбеки Андреас Сков Ольсен, який реалізував пенальті, і Філіп Зікернагель, а також канадський форвард Тайон Бьюкенен.

Після перерви Сков Ольсен та Зікернагель оформили по дублю.

На першій компенсованій хвилині матчу Яремчук отримав жовту картку.