6 серпня 2023 20:41

Миколенко та матч "Евертон" – "Спортінг": англійська преса розкритикувала українського захисника

Віталій Миколенко вийшов на заміну у складі Евертона замість Ешлі Янга на 66-й хвилині контрольного матчу проти лісабонського Спортингу, який відбувся 5 серпня та завершився перемогою англійців (1:0).

Єдиний гол у компенсований до першого тайму час забив нападник «ірисок» Домінік Калверт-Льюїн.

Англійська преса за десятибальною шкалою оцінила дії українського захисника, який пропустив старт передсезонної підготовки через травму.

Liverpool World – 6/10

"Йому потрібно більше хвилин, щоб відновити свою фізичну форму".

Liverpool Echo – 5/10

«Нерозумно «пірнув» і мало не дозволив Спортингу забити гол. Зрозуміло, він ще працює над тим, щоб повернутися до своєї максимальної фізичної форми».

24-річний Миколенко перейшов до Евертона з київського Динамо в січні 2022 року.

Захисник провів за «ірисок» 51 матч та забив один гол. Минулого сезону Віталій зіграв 35 поєдинків.

Контракт українця з англійським клубом діє до червня 2026 року.

Евертон стартує у новому сезоні АПЛ домашнім матчем проти Фулхема, який відбудеться 12 серпня.