23 липня 2023 19:01

Дебют вдався: український захисник вперше зіграв за португальську "Візелу" і допоміг їй пройти далі у Кубку ліги

Захисник Візели Орест Лебеденко відіграв 24 хвилини у дебютному за португальську команду матчі першого етапу Кубку ліги проти Марітіму. Команда українця в ендшпілі поєдинку вирвала перемогу.

7 липня захисник Орест Лебеденко став гравцем португальської Візели, а вже 22 липня дебютував за свою нову команду. Українець отримав 23 хвилин ігрового часу в матчі першого етапу Кубку португальської ліги проти Марітіму.

Захисник вийшов на поле на 67 хвилині за рахунку 1:1 і одразу ж по дебюті записав до свого пасиву жовту картку. Втім, це єдине, чим зумів за цей відрізок відзначитися Лебеденко, на відміну від одноклубника Морейри, який в доданий до другого тайму час відзначився голом та вирвав перемогу для своєї команди.

То ж Візела з рахунком 2:1 перемагає Марітіму та виходить до другого етапу Кубку ліги, де 29 або 30 липня зіграє на виїзді проти переможця пари АВС – Шавеш.