5 липня 2023 21:07

Англія розгромила Ізраїль та вийшла у фінал молодіжного Євро-2023

Фото - ua.depositphotos.com

Англія у звичному для себе стилі на цьому молодіжному Євро розібралася із ізраїльтянами за рахунок індивідуального класу гравців команди Лі Карслі.

Родоначальники футболу могли відкривати рахунок уже на 17-й хвилині, якби Гіббс-Уайт реалізував 11-метровий. М'яч після удару англійця пішов повз площину воріт.

Півзахисник Ноттінгем Форест ближче до кінця першого тайму реабілітувався перед уболівальниками, коли ударом головою замкнув передачу Коула Палмера.

Англія U-21 пішла на перерву з мінімальною перевагою, а команда суперника так і не змогла хоч раз завдати удару у ворота воріт «трьох левів».

Після перерви англійці вдруге змогли відзначитись. На 63-й хвилині Палмер до асиста у першому таймі додав гол, замкнувши передачу Сміта-Роу. Арбітр взяв кілька хвилин паузи і після консультації з VAR вказав на центр поля.

Після двох пропущених голів Ізраїль спробував змінити ситуацію на табло, проте нарвався на випад англійців, який завершився голом Арчера після другої гольової від Палмера.

Фінальний свисток зафіксував перемогу молоді Англії з рахунком 3:0. Другий фіналіст Євро-2023 визначиться у поєдинку Іспанія U-21 – Україна U-21. Початок – 22.00.

Ізраїль U-21 - Англія U-21 0:3

Голи: Гіббс-Вайт 42, Палмер 63, Арчер 90

Нереалізований пенальті: Гіббс-Вайт 17 (неточно)

Ізраїль: Царфаті, Джабер, Лемкін, Коен, Ревіво, Гендельман (Фереде 89), Хаджадж (Халайлі 56), Азулай (Білу 75), Глух, Турджеман (Абу Румі 88), Лайюс (Токломаті 56)

Англія: Траффорд, Гарнер, Харвуд-Белліс, Колвілл, Томас, Джонс (Дойл 88), Палмер, Гомес (Скіпп 79), Сміт-Роу (Еліотт 74), Гордон (Арчер 74), Гіббс-Вайт (Мадуеке 79)

Попередження: Турджеман 20, Лемкін 83 - Колвілл 81